O przedszkolu

O nas

Dlaczego My?

Dlaczego nasza placówka, jako miejsce, w którym Państwa dzieci będą stawiać swoje pierwsze kroki w świecie edukacji, to dobry wybór?
Każdego dnia staramy się aby Nasi wychowankowie objęci byli rzetelną opieką, potrzebną im troską i czułością, a także by były odpowiednio stymulowane intelektualnie. Każde na miarę swoich możliwości i potrzeb. Cały zespół nauczycieli i opiekunów cechuje się nie tylko pełnym zaangażowaniem , ale także pasją w tworzeniu przyjaznego dziecku otoczenia.

Nasza placówka opata jest na wartościach takich jak SZACUNEK, ZAUFANIE, RODZINA, AKCEPTACJA, MIŁOŚĆ I ŻYCZLIWOŚĆ! Pracujący tu nauczyciele i opiekunowie tworzą zharmonizowany zespół, który na co dzień buduje atmosferę wzajemnego szacunku i współpracy.

Pragnę podkreślić, iż fundamentem do uczenia się dzieci życiowych kompetencji jest wrażliwość, poparta poczuciem przynależności. Zaś utworzone poczucie więzi, którego budowanie stanowi jeden z priorytetów naszej placówki, przekłada się na to, jak dzieci będą radziły sobie w nauce oraz relacjach społecznych.
Dodatkowo wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, zapewniając, jeśli zachodzi taka potrzeba, wsparcie psychologiczno – pedagogiczne. Jeśli Państwa dziecko wymaga szczególnego wsparcia terapeutycznego, wspólnie z Państwem ustalamy najbardziej konstruktywne formy działania terapeutycznego i wdrażamy je w życie.

ZAPRASZAMY!

W Bojanie jest przedszkole nie duże , nie małe
ale nasze ulubione i nie zamienimy go wcale.
Czy słońce na niebie, czy deszcz z nieba leci,
Idą do przedszkola z rodzicami dzieci.
W przedszkolu zabawek i książek bez liku,
Każdy ma tam miejsce przy małym stoliku.
Razem z naszą Panią, pilnie się uczymy.
Gdy czas na zabawę, chętnie się bawimy.
Powiem Wam coś jeszcze! Nie mówcie nikomu…
Że my się czujemy jak u siebie w domu!

Stawiamy na wysoki poziom rozrywki dla naszych podopiecznych, dbamy o ruch maluchów poprzez różne dodatkowe zajęcia sportowe, zapewniamy rozwój i naukę !!!

MONIKA

Nazywam się Monika, jestem właścicielem i dyrektorem przedszkola. Praca którą wykonuje, jest dla mnie niebywale satysfakcjonująca. Moją misją jest stworzyć miejsce, w którym każde dziecko będzie czuło się wartościowe i ważne, aby było otoczone troską i akceptacją, a także by to miejsce stanowiło źródło optymalnego rozwoju Państwa pociech, na miarę ich możliwości.

KLAUDIA

Nazywam się Klaudia , jestem wychowawcą najmłodszej grupy czyli klubu malucha. Od dziecka uwielbiałam opiekować się dziećmi i spędzać z nimi czas. Dlatego od zawsze swoją przyszłość chciałam wiązać z pracą z dziećmi. Dzięki temu nie jest to dla mnie praca, do której przychodzę z obowiązku lecz z poczuciem misji i odpowiedzialności , wiedząc, że każdy dzień z pozoru taki sam, niesie za sobą wiele nowych wyzwań. Największe wynagrodzenie dla mnie to uśmiech dziecka. Największą satysfakcję daje mi to , że spełniam się w tej pracy. Staram się być wzorem dla swoich podopiecznych , ale również uczę się od dzieci, bo od dzieci właśnie można się wiele nauczyć .Cieszę się , że pracując w przedszkolu Zielony Zakątek realizuję swoją pasję.

MAGDA

Hej jestem Magda. W przedszkolu jestem pomocą wychowawcy w naszej najmłodszej grupie. Prywatnie jestem mamą dwóch synów. Swoją przygodę w Zielonym Zakątku rozpoczęłam we wrześniu 2019r. Jest to praca którą bardzo cenię, ponieważ uwielbiam kontakt z dziećmi, a przy okazji sama mogę cofnąć się do czasów bajek, kolorowanek i innych „magicznych” rzeczy.

JULIA

Nazywam się Julia. Pracuję w przedszkolu jako pomoc nauczyciela. Praca którą wykonuję sprawa mi mnóstwo przyjemności. Cenie osoby z którymi pracuję. Tworzymy zgrany zespół, w którym doskonale się uzupełniamy. Bardzo lubię tworzyć prace plastyczne. Dbam o dekoracje w przedszkolnych salach i korytarzach. Uwielbiam dzieci, lubię patrzeć na ich szczęśliwe twarze. Z ogromną radością obserwuję, jakie postępy robią przedszkolaki każdego dnia.

ŁUCJA

Nazywam się Łucja. W przedszkolu jestem pomocą wychowawcy. Na co dzień dbam również aby nasze przedszkolaki dostały na czas pyszne i apetycznie podane posiłki. Moją prace w Zielonym Zakątku zaczęłam 1 września 2019r. Jest to praca z której jestem bardzo zadowolona, kontakt z dziećmi jest dla mnie rozrywką, a ich rozwijanie edukacyjne daje mi dużo satysfakcji. Zespół z którym pracuję jest zgrany i nawzajem sobie pomagamy.