O przedszkolu

O nas

Dlaczego My?

Dlaczego nasza placówka, jako miejsce, w którym Państwa dzieci będą stawiać swoje pierwsze kroki w świecie edukacji, to dobry wybór?
Każdego dnia staramy się aby Nasi wychowankowie objęci byli rzetelną opieką, potrzebną im troską i czułością, a także by były odpowiednio stymulowane intelektualnie. Każde na miarę swoich możliwości i potrzeb. Cały zespół nauczycieli i opiekunów cechuje się nie tylko pełnym zaangażowaniem , ale także pasją w tworzeniu przyjaznego dziecku otoczenia.

Nasza placówka opata jest na wartościach takich jak SZACUNEK, ZAUFANIE, RODZINA, AKCEPTACJA, MIŁOŚĆ I ŻYCZLIWOŚĆ! Pracujący tu nauczyciele i opiekunowie tworzą zharmonizowany zespół, który na co dzień buduje atmosferę wzajemnego szacunku i współpracy.

Pragnę podkreślić, iż fundamentem do uczenia się dzieci życiowych kompetencji jest wrażliwość, poparta poczuciem przynależności. Zaś utworzone poczucie więzi, którego budowanie stanowi jeden z priorytetów naszej placówki, przekłada się na to, jak dzieci będą radziły sobie w nauce oraz relacjach społecznych.
Dodatkowo wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, zapewniając, jeśli zachodzi taka potrzeba, wsparcie psychologiczno – pedagogiczne. Jeśli Państwa dziecko wymaga szczególnego wsparcia terapeutycznego, wspólnie z Państwem ustalamy najbardziej konstruktywne formy działania terapeutycznego i wdrażamy je w życie.

ZAPRASZAMY!

W Bojanie jest przedszkole nie duże , nie małe
ale nasze ulubione i nie zamienimy go wcale.
Czy słońce na niebie, czy deszcz z nieba leci,
Idą do przedszkola z rodzicami dzieci.
W przedszkolu zabawek i książek bez liku,
Każdy ma tam miejsce przy małym stoliku.
Razem z naszą Panią, pilnie się uczymy.
Gdy czas na zabawę, chętnie się bawimy.
Powiem Wam coś jeszcze! Nie mówcie nikomu…
Że my się czujemy jak u siebie w domu!

Stawiamy na wysoki poziom rozrywki dla naszych podopiecznych, dbamy o ruch maluchów poprzez różne dodatkowe zajęcia sportowe, zapewniamy rozwój i naukę !!!

MONIKA

Nazywam się Monika, jestem właścicielem i dyrektorem przedszkola. Praca którą wykonuje, jest dla mnie niebywale satysfakcjonująca. Moją misją jest stworzyć miejsce, w którym każde dziecko będzie czuło się wartościowe i ważne, aby było otoczone troską i akceptacją, a także by to miejsce stanowiło źródło optymalnego rozwoju Państwa pociech, na miarę ich możliwości.